Hodnocení péče


Upozornění

Služby přímé péče Cesty domů v době epidemie onemocnění Covid-19 fungují v upraveném režimu. Některé informace na této stránce nemusí být proto dočasně platné. Aktuální informace a postup, jak žádat o naše služby, najdete na této stránce.

Každé setkání s našimi klienty je jedinečné. Každé z nich nás ovlivňuje po osobní i pracovní stránce. Podělte se s námi o svoji zkušenost z našeho společného setkání. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.

Můžete nám ji odeslat prostřednictvím formuláře na této stránce. Cesta domů je zároveň zapojená do projektu Centra paliativní péče, z. ú., který systematicky mapuje rozvoj hospicové péče v ČR. Součástí tohoto projektu je i sběr zpětné vazby prostřednictvím zvláštního dotazníku, který rozesíláme po ukončení péče. Budeme rádi, pokud se s námi o vaši zkušenost podělíte. Děkujeme.

Svoje zkušenosti s péčí Cesty domů, názory a nápady nám můžete zaslat prostřednictvím následujícího formuláře.

První setkání s Cestou domů
Když si vzpomenete na svůj úplně první kontakt s Cestou domů při žádání o péči (ať již telefonický nebo osobní).
Služby Cesty domů
Naši klienti často vyjadřují spokojenost s našimi službami, jsme tomu pochopitelně rádi. Je pro nás ale velmi důležité vědět, co bychom mohli zlepšovat nebo dělat jinak. Když se nyní vrátíte k celému průběhu péče
Využili jste půjčovnu pomůcek, odlehčovací služby nebo dobrovolníky? Jak jste byli s těmito službami spokojeni?
O vás