Nakladatelství

Jsme malé nakladatelství, které se snaží přispět ke zlepšení informovanosti o umírání, smrti a péči o umírající. Vydáváme publikace pro odborníky i laiky, pro lidi na konci života i pečující, ale i pro děti a jejich rodiče, studenty a učitele.


Zkušenost se buduje dlouho, ztratit se dá rychle a znovu ji vybudovat je úkol na desítky let. Nemyslíme si, že knížky mohou nahradit naši ztracenou zkušenost s dobrým umíráním. Mohou nás ale podpořit v tom, co umíme, a inspirovat v tom, co si přejeme. Snažíme se vydávat takové publikace, které pomohou, poradí, nasměrují.

Nakladatelství disponuje malým, ale kompetentním týmem interních redaktorů a spolupracuje s předními odborníky v oboru paliativní medicíny. Zajímá vás, jak se dělá kniha? Podívejte se na krátký studentský film Život knihy.

Když dinosaurům někdo umře
Laurie Krasny Brown, Marc Brown
Milá Joy
Gary Andrews

Kde můžete koupit naše knihy?

E-shop Cesty domů

Kupte si výrobky z produkce Cesty domů a jejích přátel. Ručíme za originalitu.

Do e-shopu

Dobročinné obchody

Udělejte radost sobě či svým blízkým nákupem v našich kamenných obchodech.

Do obchodů

Děkujeme, že ke koupi našich knih využíváte přednostně náš e-shop. Dostaneme z prodeje výrazně větší částku a umožníte nám tak existovat a připravovat pro vás další publikace.

Pro hospicová zařízení platí 20% sleva na tituly Nakladatelství Cesta domů. K jejímu získání nás prosím kontaktujte emailem na adrese distribuce@cestadomu.cz.

Všem, kdo chtějí být informováni o nových publikacích Cesty domů i akcích, kde je možné naše knihy a designové papírnictví potkat a nakoupit, posíláme Věstník nakladatelství a dobročinných obchodů Cesta domů.

Přihlásit se k odběru