Dobročinná aukce

Benefiční aukce je ideální příležitost, jak spojit zájem o umění a filantropii s péčí o konkrétní lidi na konci života.


První aukci jsme uspořádali v roce 2011 a jejím základem byla díla výtvarníků spolupracujících s naším nakladatelstvím. Od té doby se každoročně rozrůstá výčet zvučných jmen i počet děl v katalogu. Dražíme malby, kresby, fotografie, objekty, videa, zvuková díla i jiná média.

Sedmý ročník benefiční aukce Cesty domů se uskutečnil 30. listopadu 2017 v Grand Ballroomu hotelu Hilton Prague. Dražená kolekce navázala na bohatou tradici let předchozích. Vedle děl etablovaných českých umělců v ní byla také díla talentovaných absolventů uměleckých škol. V návaznosti na „experimenty“ předchozího úspěšného ročníku byly zapojeny i ty současné umělecké proudy, jejichž díla se na aukcích běžně neobjevují, jako je zvukové umění nebo performance. Kurátorkou aukce byla Lenka Kerdová.

Díla sedmého ročníku dobročinné aukce se vydražila celkem za 1 402 000 Kč.

Děkujeme všem, kdo se na výsledku podíleli.

fotogalerie a video z večera, fotogalerie z Akce_U

Seznam vydražených děl

Velké poděkování patří všem výtvarníkům, kteří nám do aukce svá díla poskytují zcela zdarma a s úctou a respektem k lidem, jež se o umírající starají.

Pokud máte k aukci nějaké dotazy, můžete nás kontaktovat:

Mgr. Linda Tichotová

Mgr. Linda Tichotová Fryčová

redaktorka, produkční
725 251 735

V Cestě domů pracuje jako redaktorka – spravuje domovské webové stránky, profily Cesty domů na sociálních sítích a také portál Umírání.cz, pro který píše články a dělá rozhovory. Jako produkční se podílí na organizaci klíčových akcí Cesty domů.

Aukce můžeme uskutečnit díky mnoha firmám a lidem, kteří jim věnují prostředky a svůj čas.

Hlavní partner

Mediální podpora