Odborné vzdělávání

Spolupracujeme s nejrůznějšími institucemi na vzdělávacích programech pro odbornou i laickou veřejnost, doprovázíme stážisty a podílíme se na tvorbě informačních materiálů. Odborníkům předáváme dobrou praxi z prostředí domácí hospicové péče.


Lektorování

Chystáte-li vzdělávací akci a máte-li zájem o lektory z řad zaměstnanců Cesty domů, kontaktujte nás na vzdelavani@cestadomu.cz.

Nabídka vzdělávacích akcí

Nabídku všech přednášek a seminářů pořádaných Cestou domů si můžete prohlédnout v katalogu. Aktuální termíny najdete u jednotlivých akcí, nebo je sledujte v kalendáři na stránce Vzdělávacího centra.

Newsletter vzdělávání

Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací.

Přihlásit se k odběru

Informační materiály ke stažení


Další zdroje informací

Pečujícím, studentům a odborníkům v oblasti paliativní péče dále doporučujeme navštívit naši Knihovnu a informační portál Umírání.cz. Na portálu Umírání.cz najdete kromě praktických rad a informací také data o postojích veřejnosti a zdravotníků k umírání a smrti.

Pokud se zajímáte o výzkum a odborný rozvoj paliativní péče v České republice, sledujte činnost Centra paliativní péče. Centrum mimo jiné pořádá webináře a kurz ELNEC, vzdělávací kurz s mezinárodní licencí pro zdravotní sestry pracujících s pacienty v konečné fázi života.

Informace o dalších vzdělávacích akcích v ČR můžete sledovat například na webových stránkách České společnosti paliativní medicíny.