Nakladatelství

Jsme malé nakladatelství, které se snaží přispět ke zlepšení informovanosti o umírání, smrti a péči o umírající. Vydáváme publikace pro odborníky i laiky, pro lidi na konci života i pečující, ale i pro děti a jejich rodiče, studenty a učitele.


Zkušenost se buduje dlouho, ztratit se dá rychle a znovu ji vybudovat je úkol na desítky let. Nemyslíme si, že knížky mohou nahradit naši ztracenou zkušenost s dobrým umíráním. Mohou nás ale podpořit v tom, co umíme, a inspirovat v tom, co si přejeme. Snažíme se vydávat takové publikace, které pomohou, poradí, nasměrují.

Nakladatelství disponuje malým, ale kompetentním týmem interních redaktorů a spolupracuje s předními odborníky v oboru paliativní medicíny. Zajímá vás, jak se dělá kniha? Podívejte se na krátký studentský film Život knihy.

Kde můžete koupit naše knihy?

E-shop Cesty domů

Kupte si výrobky z produkce Cesty domů a jejích přátel. Ručíme za originalitu.

Do e-shopu

Dobročinné obchody

Udělejte radost sobě či svým blízkým nákupem v našich kamenných obchodech.

Do obchodů

Děkujeme, že ke koupi našich knih využíváte přednostně náš e-shop. Dostaneme z prodeje výrazně větší částku a umožníte nám tak existovat a připravovat pro vás další publikace.

Pro hospicová zařízení platí 20% sleva na tituly Nakladatelství Cesta domů. K jejímu získání nás prosím kontaktujte emailem na adrese distribuce@cestadomu.cz.

Všem, kdo chtějí být informováni o nových publikacích Cesty domů i akcích, kde je možné naše knihy a designové papírnictví potkat a nakoupit, posíláme Věstník nakladatelství a dobročinných obchodů Cesta domů.

Přihlásit se k odběru