Podpora a spolupráce

Nakladatelství naplňuje jeden z cílů Cesty domů – šířit povědomí o dobré péči na konci života a pomáhat tak zlepšovat to, jak na konci života žijeme. Pole je stále dosti neorané a jsme vděčni každému, kdo je ochoten s námi spolupracovat.


Bez dárců se dobré knihy dělat nedají. Pokud kniha stojí třeba 250 korun, zhruba 110 korun z ní jde knihkupci, asi 100 korun tiskárně a na přípravu k tisku a asi 40 korun zbyde na práci nakladatele, honoráře autorům, ilustrátorům a překladatelům. Z toho je vidět, jak moc dárcům děkujeme - bez nich by knihy nebyly. Také děkujeme čtenářům: kdokoli si naši knihu koupí, umožňuje nám pracovat na dalších knihách. Pokud nás chcete a můžete podpořit, ozvěte se nám na email nakladatelstvi@cestadomu.cz, nebo zavolejte šéfredaktorce Martině Špinkové (776065696). Děkujeme!

 • jsme tu pro hospice a další, kdo na tomto poli pracují – děkujeme jim za nákupy v eshopu a za zpětnou vazbu a inspiraci

 • vítáme sponzory ochotné podpořit knihy nebo edice a děkujeme jim

 • těšíme se na ty, kteří si u nás objednají zakázku, kterou nás podpoří

PF z Cesty domů

Pro letošní zimu vám nabízíme novinku: můžete si u nás vybrat z pestré nabídky výtvarných PF a nechat si je od nás připravit. Dostanete hezké PF a zároveň podpoříte naši činnost. PF připravila Eliška Kudrnovská z děl malířek a filmových výtvarnic Šarloty Filcíkové, Pavly Hroudové, Adriany Skálové, Petry Josefíny Stibitzové, Martiny Špinkové a Báry Valecké.

Nabídka platí jak pro firmy, tak pro fyzické osoby. Objednávky přijímáme do 5. prosince. Prosíme o vyplnění objednávkového formuláře.

Co nabízíme?

 • Formát A6, rozevírací přání na výšku

 • Formát A6, kartička s potiskem vzadu


 • Elektronickou verzi (jpeg a pdf), dodací lhůta týden od schválení podkladů zadavatelem, 2500 Kč včetně DPH (cena za návrh, sazbu a redakci včetně tří korektur)

 • Tištěnou verzi od 30 ks výše na grafickém papíře Munken Pure White 300g, včetně verze elektronické (jpeg a pdf), dodací lhůta 10 dní od schválení podkladů zadavatelem, 2500 Kč + 30 Kč za kus plus DPH (cena za návrh, sazbu Vašeho textu, redakci a produkci včetně tří korektur). Možno se domluvit na dodání včetně obálek.

Pro sponzory knih

Nevydáváme bestsellery, ale většinou knihy, které se tiše šíří a konají práci tam, kde je potřeba. Vychovávají děti, pomohou pečujícím, pozůstalým, zdravotníkům i sociálním pracovníkům. Nabízejí každému z nás možnost se zamyslet nad tím, jak to vlastně chceme v životě dělat my. Takové knihy bez sponzorů nemohou vzniknout. Jak je můžete podpořit?

 • darem na vzdělávací publikace a akce nakladatelství na účet 2400625607/2010, VS 777- dostanete potvrzení o daru pro slevu na daních a pomůžete nám dělat dál to, co děláme. Do poznámky pro příjemce prosím uveďte, že se jedná o dar. Pro potvrzení o daru nám prosím pošlete kontaktní údaje na e-mail: nakladatelstvi@cestadomu.cz. Děkujeme!
 • reklamou v knize – uvedeme poděkování v knize a na webu
 • šířením knihy na vašem webu/Facebooku/v časopise
 • recenzí knihy, rozhovorem, reportáží (včetně recenzí na Kosmas.cz)
 • kontaktem na sponzora či grantový program
 • odkoupením většího množstí publikací - například na dary zaměstnancům

Uvedeme poděkování v knize tak, jak si přejete. Pozveme vás na křest a mezi sponzory Cesty domů. Dostanete několik výtisků knihy darem. Nenabízíme moc, ale zároveň nabízíme hodně - dobrý pocit z dobré knihy. Vyberte si z knih, které hledají dárce, v souboru dole pod textem, a ozvěte se nám.
Těšíme se na spolupráci!

Objednejte si u nás

Nabízíme vydání našich drobných tisků na míru vaší společnosti či firmě – s vaším logem a s vašimi texty pro vaše přátele, partnery či zákazníky.
Vaše přání společně zkonzultujeme a následně zajistíme grafiku, sazbu a tisk.
Můžeme připravit různá přání, PF a pohledy, záložky, příležitostné tisky, bloky či sešity, ale i kalendáře či diáře a další publikace. Orientační doba na přípravu tiskoviny je jeden měsíc, určitě se ale ozvěte pro konkrétní domluvu mailem na adresu nakladatelství@cestadomu.cz.
Penězi, kterými naše služby zaplatíte, podpoříte naši činnost. Těšíme se na spolupráci!

Pro hospice a podobné organizace

Pokud si objednáváte větší množství publikací pro vaše zařízení, projděte si pečlivě náš katalog a prohlédněte e-shop. Potřebujete-li konzultaci, máte-li nápady na potřebné publikace nebo zpětnou vazbu na publikace stávající, ozvěte se nám!
Díky grantům MPSV a MZd vám některé publikace můžeme nabídnout zdarma.

Knihy, které hledají sponzory

Pokud můžete podpořit některou z našich knih, vyberte si a ozvěte se nám, prosím. Děkujeme!