Webinář pro praktické lékaře: Co můžeme udělat pro pacienta v pokročilé fázi onemocnění

Aneb: „Pane doktore, maminku nechci dát umřít do nemocnice, ale bojím se, co bude.” Webinář určený praktickým lékařům i všem ostatním, kteří při své práci přicházejí do kontaktu s nevyléčitelně nemocnými pacienty.

Kdy?
25. 1. 2024 16:00
Dobrovolník v Cestě domů

Představíme paliativně zaměřený přístup, který lze uplatňovat v ordinaci praktického lékaře, abychom podpořili rodinu v jejich rozhodnutí zvládnout péči doma. Součástí je i přehled sítě ambulantních služeb a terénních zdravotních a sociálních služeb. Důležitá je komunikace, vzájemná důvěra a vytvoření plánu. Chápat obavy a limity pečujících. Rozebereme si některé modelové kazuistiky a dáme prostor pro diskuzi.

Webinář je akreditován u ČLK. Účastník získá 2 kredity.

Termín: 25. 1. 2024, 16:00–17:30
Přednášející: MUDr. Jan Kořenek
Kapacita: neomezená
Cena: 350 Kč (nevratný poplatek)

Po připsání platby zašleme všem registrovaným účastníkům link se vstupem do aplikace Zoom k online účasti na webináři. Do 14 dnů od jeho uskutečnění pak zašleme odkaz na video záznam, který umožní zhlédnutí webináře i zpětně, a to po dobu 2 měsíců.

Mohly by Vás také zajímat naše další webináře určené pro lékaře, Léčba symptomů u onkologických pacientů (únor 2024) a Léčba symptomů u neonkologických pacientů (březen 2024).

Registrovat se

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystavena faktura.
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Pokud jste lékař/ka a chcete za kurz získat kredity, uveďte nám zde své evidenční číslo lékaře.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru Newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na email, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z.ú. Podmínky zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů