Webinář: Pane doktore, co se mnou bude? Management rozhodování u pacienta v závěru života

Zveme vás na webinář určený praktickým lékařům a všem, kteří při své práci přicházejí do kontaktu s nevyléčitelně nemocnými pacienty.

Kdy?
21. 10. 2021 16:00

Na webináři představíme způsob uvažování nad pacientem v paliativní péči s ukončenou kauzální léčbou. Nastíníme, jak se mění cíle péče s progresí nevyléčitelného onemocnění a co hraje roli v rozhodování o lékařské indikaci jednotlivých léčebných postupů.

Ukážeme, jak můžeme pacientovi za pomoci přiměřené komunikace závažných zpráv nabídnout roli partnera a dát mu možnost činit rozhodnutí významná pro závěr jeho života. Porozumění nemoci dává naději na sladění pacientových očekávání s možnostmi lékařské podpory, a proto je důležité společně přehodnocovat možnosti a cíle léčby a budovat plán péče. Součástí přednášky bude několik kazuistik.

Termín: 21. 10. 2021, 16:00–18:00
Přednášející: MUDr. Katarína Vlčková, lékařka mobilního hospice Cesta domů

Cena: 200 Kč (nevratný poplatek, v případě neúčasti není možné nárokovat zpět).

Registrovat se

Upozorňujeme, že z této akce bude pořízen audio/video záznam, který může být následně uveřejněn a zpřístupněn na webových stránkách a sociálních sítích Cesty domů. Pořízený záznam může později sloužit také v propagaci dalších podobných vzdělávacích akcí Cesty domů.

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystavena faktura.
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru newsletteru (pokud ho neodebíráte)
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z.ú. Podmínky zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů