Webinář: Léčba digestivních symptomů a ascitu v domácím prostředí

Zveme vás na webinář určený praktickým lékařům a všem, kteří při své práci přicházejí do kontaktu s nevyléčitelně nemocnými pacienty.

Kdy?
23. 3. 2023 16:00

Webinář se bude věnovat managementu léčby gastrointestinálních symptomů různé etiologie v paliativní péči v domácím prostředí. Jak využít antiemetický potenciál různých lékových skupin, včetně „off label“ indikace či způsobu aplikace? A jak antiemetika a prokinetika s možností s.c. aplikace?

Lze se postarat i o pacienta s ascitem, či refrakterními symptomy syndromu maligní střevní obstrukce v domácím prostředí?

Webinář je akreditován u ČLK. Účastník získá 2 kredity. Mohly by Vás také zajímat naše další webináře určené pro lékaře: Multidisciplinární péče v ordinaci praktického lékaře (duben), Maminka pořád spí, pane doktore (květen) a Dříve vyslovené přání (červen).

Termín: 23. 3. 2023 v čase 16:00–17:30
Přednášející: MUDr. Katarína Vlčková, primářka Cesty domů
Kapacita: neomezená
Cena: 350 Kč (nevratný poplatek, v případě neúčasti není možné nárokovat zpět).

Po proběhnuté platbě zašleme všem registrovaným účastníkům link se vstupem do aplikace Zoom k online účasti na webináři. Do 14 dnů od jeho uskutečnění pak zašleme odkaz na video záznam, který umožní zhlédnutí webináře i zpětně.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů