Webinář: Multidisciplinární péče v ordinaci praktického lékaře

Zveme vás na webinář určený praktickým lékařům a všem, kteří při své práci přicházejí do kontaktu s nevyléčitelně nemocnými pacienty.

Kdy?
20. 4. 2023 16:00

Na webináři budeme diskutovat možnosti a cíle obecné paliativní péče z pohledu praktického lékaře. Kromě nástrojů, které máme k dispozici, nás zajímají služby zdravotní a sociální péče, které můžeme využít. K ilustraci budou připraveny kazuistiky.

V případě zájmu proběhne webinář více interaktivně. Co vám v praxi pomohlo, aby se vám paliativní péče dělala lépe? Jakou máte zkušenost se spoluprací s organizacemi poskytujícími specializovanou paliativní péči?

Je také možné připravit si svou kazuistiku, která se na webináři společně prodiskutuje. V takovém případě prosíme o zaslání stručného souhrnu s alespoň týdenním předstihem na adresu přednášejícího lékaře (jan.korenek@cestadomu.cz).

Webinář je akreditován u ČLK. Účastník získá 2 kredity. Mohly by Vás také zajímat naše další webináře určené pro lékaře: Maminka pořád spí, pane doktore (květen) a Dříve vyslovené přání (červen).

Po uskutečněné platbě zašleme link se vstupem do aplikace Zoom k online účasti na webináři. Do 14 dnů od jeho uskutečnění pak zašleme odkaz na záznam, který umožní zhlédnutí webináře i zpětně (po dobu 2 měsíců).

Termín:  20. dubna 2023, 16:00–17:30
Přednášející: MUDr. Jan Kořenek, lékař Cesty domů a praktický lékař
Kapacita: neomezená
Cena: 350 Kč

Registrovat se

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů