Webinář: Multidisciplinární péče v ordinaci praktického lékaře

Zveme vás na webinář určený praktickým lékařům a všem, kteří při své práci přicházejí do kontaktu s nevyléčitelně nemocnými pacienty.

Kdy?
20. 4. 2023 16:00

Na webináři budeme diskutovat možnosti a cíle obecné paliativní péče z pohledu praktického lékaře. Kromě nástrojů, které máme k dispozici, nás zajímají služby zdravotní a sociální péče, které můžeme využít. K ilustraci budou připraveny kazuistiky.

V případě zájmu proběhne webinář více interaktivně. Co vám v praxi pomohlo, aby se vám paliativní péče dělala lépe? Jakou máte zkušenost se spoluprací s organizacemi poskytujícími specializovanou paliativní péči?

Je také možné připravit si svou kazuistiku, která se na webináři společně prodiskutuje. V takovém případě prosíme o zaslání stručného souhrnu s alespoň týdenním předstihem na adresu přednášejícího lékaře (jan.korenek@cestadomu.cz).

Webinář je akreditován u ČLK. Účastník získá 2 kredity. Mohly by Vás také zajímat naše další webináře určené pro lékaře: Maminka pořád spí, pane doktore (květen) a Dříve vyslovené přání (červen).

Po uskutečněné platbě zašleme link se vstupem do aplikace Zoom k online účasti na webináři. Do 14 dnů od jeho uskutečnění pak zašleme odkaz na záznam, který umožní zhlédnutí webináře i zpětně (po dobu 2 měsíců).

Termín:  20. dubna 2023, 16:00–17:30
Přednášející: MUDr. Jan Kořenek, lékař Cesty domů a praktický lékař
Kapacita: neomezená
Cena: 350 Kč

Registrovat se

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystavena faktura.
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Pokud jste lékař/ka a chcete za kurz získat kredity, uveďte nám zde své evidenční číslo lékaře.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru Newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na email, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z.ú. Podmínky zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů