Webinář: Maminka pořád spí, pane doktore

Zveme vás na webinář určený praktickým lékařům a všem, kteří při své práci přicházejí do kontaktu s nevyléčitelně nemocnými pacienty.

Kdy?
18. 5. 2023 16:00

Co může praktický lékař udělat pro umírajícího pacienta a jeho rodinu? V situaci, kdy nemocný umírá relativně klidně anebo příliš rychle na to, aby se dočkal péče multidisciplinárního týmu mobilního hospice, je praktický lékař jediný odborník, na kterého se rodina může obrátit.

Projdeme si jednotlivé fáze umírání v posledních dnech či hodinách života nemocného. Zamyslíme se nad tím, co můžeme od jednotlivých etap očekávat, jak může praktický lékař zajistit komfort pacienta a přinést pocit jistoty pečujícím. Součástí sdělení není podrobná farmakoterapie závažných symptomů umírání, ale popis projevů, které nevyžadují medicínskou intervenci.

Webinář je akreditován u ČLK. Účastník získá 2 kredity. V červnu nabízíme volně navazující webinář Dříve vyslovené přání.

Termín: 18. 5. 2023, 16-17:30
Přednášející: MUDr. Katarína Vlčková, primářka Cesty domů
Kapacita: neomezená
Cena: 350 Kč (nevratný poplatek)

Po proběhnuté platbě zašleme všem registrovaným účastníkům link se vstupem do aplikace Zoom k online účasti na webináři. Do 14 dnů od jeho uskutečnění pak zašleme odkaz na video záznam, který umožní zhlédnutí webináře i zpětně.

Registrovat se

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystavena faktura.
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Pokud jste lékař/ka a chcete za kurz získat kredity, uveďte nám zde své evidenční číslo lékaře.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru Newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na email, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z.ú. Podmínky zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů