Jak je důležité uspořádat rituál

Zveme vás na workshop věnovaný důležitosti rozloučení.

Kdy?
7. 10. 2022 13:00

Rozloučení je důležité. Rituály nám pomáhají lépe se vyrovnat s bolestnou ztrátou. Tradiční pohřeb nemusí znamenat jedinou formu rozloučení – i v zármutku můžeme být tvůrčí. Jak ale na to? Proč je důležité najít si vlastní formu rozloučení? Co pomáhá, jaké jsou obecné principy pro vedení rituálů a jak na nás působí? Proč je důležité o rozloučení mluvit ještě během života? Proč stojí za to uspořádat i dodatečné rozloučení nebo zvolit smysluplnou formu loučení přímo pro vás?

Nabízíme prostor pro sdílení praxe a inspirace mezi jednotlivci i organizacemi a poskytovateli služeb. Ukážeme příklady rozloučení podle vlastních přání u rodin, jež jsme doprovázeli.

Termín: 7. 10. 2022
Čas: 13:00–17:00
Místo konání: Vzdělávací centrum Cesty domů, Heleny Kočvarové 1583/1, Praha 4 – Michle
Přednášející: Jindřiška Prokopová a Pavel Duba, psychosociální pracovníci a členové podpůrného týmu Cesty domů
Minimální počet účastníků: 12
Maximální počet účastníků: 24
Cena: 850 Kč

Podmínky – stornopoplatky: Při omluvě v době 5 a více pracovních dní před konáním kurzu vracíme 100 % z ceny kurzu. Při omluvě 4–2 pracovní dny před konáním kurzu vracíme 50 % z ceny kurzu. Při omluvě méně než 2 pracovní dny před konáním kurzu registrační poplatek nevracíme. V případě, že za sebe najdete náhradníka, napište nám – platbu zaevidujeme na něj. V případě opravdu závažných důvodů neúčasti nám prosím napište (vzdelavani@cestadomu.cz) – posoudíme, jak budeme postupovat právě ve vašem případě.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů