Inspirace pro dárce


Upořádejte sbírku

Slavte významné události s Cestou domů. Chtějte originální dárek.

Běh, narozeniny nebo svatba – každá z těchto událostí může být vhodnou příležitostí pro dobrou věc. Na Darujme.cz můžete vytvořit vlastní výzvu na podporu Cesty domů. Právě Vaše osobní nasazení a zapojení vlastních kontaktů může počet dárců výrazně navýšit a hlavně přinést další ambasadory, kteří přijdou s další osobní výzvou. Rádi Vám pomůžeme, ozvěte se na dary@cestadomu.cz.


Givt.cz

Nakupujete na internetu? A věděli jste, že můžete nakupovat a zároveň podporovat Cestu domů, a přitom nezaplatit ani o korunu navíc? Na Givt.cz najdete přes 500 e-shopů včetně těch nejoblíbenějších, jako Tchibo, Mall.cz, Tescoma nebo třeba Booking.com. Nákupem přes Givt přispějete Cestě domů a nezaplatíte nic navíc. Stačí pár kliků navíc a proměníte své nákupy v dobrý skutek. Vyzkoušejte to a už nebudete nakupovat jinak. Děkujeme!


Aplikace Melinda

Melinda nabízí jednoduchý způsob, jak přispívat Cestě domů. Postačí chytrý telefon, účet u České spořitelny a placení kartou. V jaké výši budete přispívat, si sami nastavíte přímo v aplikaci. Pár kliknutími si vyberete míru zaokrouhlení plateb kartou i měsíční limit štědrosti. Darovat lze i jednorázově. Příspěvky zaslané pomocí aplikace Melinda jsou navíc daňově uznatelné. Používáte-li operační systém Android, můžete si Melindu stáhnout v Google Play, pro operační systém iOS ji najdete v Apps Storu. Více informací o aplikaci je k dispozici na stránkách České spořitelny.


DMS

Pokud máte chuť podpořit aktivity Cesty domů, nechcete nikam chodit a nikde nic vyplňovat, ale jednoduše přispět – DMS je ideální formou pomoci! Stačí poslat ze svého mobilního telefonu sms ve tvaru DMS CESTADOMU 30, DMS CESTADOMU 60 nebo DMS CESTADOMU 90 na číslo 87 777. Potvrzení obdržíte formou SMS. Cena dárcovské sms je 30, 60 nebo 90 Kč, ze které Cesta domů obdrží 29, 59 nebo 89 Kč. Dary prostřednictvím DMS jsou přijímány a využívány podle zásad veřejné sbírky schválené Magistrátem hl. města Prahy. Je možné také Cestu domů podporovat dlouhodobě prostřednictvím trvalé DMS. Stačí poslat sms ve tvaru DMS TRV CESTADOMU 30, DMS TRV CESTADOMU 60 nebo DMS TRV CESTADOMU 90 na číslo 87 777. Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč, Cesta domů obdrží každý měsíc 29, nebo 59 nebo 89 Kč. Trvalou DMS můžete kdykoliv dle svého uvážení bezplatně odvolat.

Více na webu Fóra dárců. Informace o objemu touto formou získaných finančních prostředků jsou zveřejňovány na internetových stranách DMS. DMS nám pomůže pomáhat a navíc nás potěší, že na našich cestách domů nejsme sami. Děkujeme, že jste s námi!