Webinář: Úvod do problematiky sociální práce v paliativní a hospicové péči

Zveme vás na webinář zaměřený na oblast odborného poradenství, psychosociální podpory, předávání nabídky služeb klientům a spolupráci s různými poskytovateli paliativních služeb. Seminář v rozsahu 5 vyučovacích hodin je akreditován
MPSV (A2020/0653–SP/PC/VP).

Kdy?
19. 1. 2022 13:00

Cílem kurzu je vysvětlit princip a fungování domácího hospice a jeho zasazení do rámce sociálních a zdravotních služeb v České republice, dále ukázat možné formy spolupráce s nemocničními paliativními týmy a způsoby referování pacientů z lůžkových zařízení do specializované paliativní péče. Účastníci tak získají přehled o možnostech a nabídce služeb různých poskytovatelů paliativní péče a o způsobech efektivní koordinace zdravotní a sociální péče.

Termín: 19. 1. 2021, 13.00–17.00
Kapacita: 25 účastníků
Přednášející: Ing. Jindřiška Prokopová, psychosociální pracovnice, Pavel Klimeš, vedoucí sestra mobilního hospice Cesta domů, a Mgr. Monika Vaníčková, sociální pracovnice
Cena: 600 Kč

Podmínky – stornopoplatky: Při omluvě v době 5 a více pracovních dní před konáním kurzu vracíme 100 % z ceny kurzu. Při omluvě 4–2 pracovní dny před konáním kurzu vracíme 50 % z ceny kurzu. Při omluvě méně než 2 pracovní dny před konáním kurzu registrační poplatek nevracíme. V případě, že za sebe najdete náhradníka, napište nám – platbu zaevidujeme na něj. V případě opravdu závažných důvodů neúčasti nám prosím napište (vzdelavani@cestadomu.cz) – posoudíme, jak budeme postupovat právě ve vašem případě.

Registrovat se

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystavena faktura.
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru newsletteru (pokud ho neodebíráte)
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na email, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z.ú. Podmínky zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů