Webinář: Role etického poradce u perinatální ztráty

Zveme vás na webinář určený všem odborníkům, kteří se během své praxe setkávají s perinatální ztrátou.

Kdy?
3. 5. 2021 16:00

Webinář nabízí možnost zastavit se u tématu, jak může etický poradce poskytnout podporu rodinám při perinatální ztrátě. Webinářem bude pomocí praktických příkladů provázet JUDr. Barbora Vráblová, MA, Ph.D.

JUDr. Barbora Vráblová, MA, Ph.D. se dlouhodobě věnuje problematice paliativní péče z právního a etického pohledu. Etickými otázkami souvisejícími s perinatální ztrátou se zabývá ve své disertační práci v rámci doktorského studia bioetiky na 1. lékařské fakultě UK v Praze a ve výkonu advokacie se specializuje na medicínské právo. Je autorkou knihy o právu v paliativní medicíně připravované k publikaci nakladatelstvím Wolters Kluwer. V Cestě domů působí jako externí spolupracovník.

Termín: 3. 5. 2021, 16:00–18:00

Cena: Díky podpoře Magistrátu hlavního města Prahy je účast možná zdarma.

Na webinář je potřeba se přihlásit prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Cyklus přednášek o roli odborníků u perinatálních ztrát vznikl v roce 2020, kdy jsme v Cestě domů začali zkoumat, jak by mohl vypadat multidisciplinární tým u perinatální ztráty. Zajímalo nás, jakou roli mají jednotlivé profese u perinatální ztráty a jaké mají kompetence.

Začali jsme se vzdělávat interní přednáškou a na základě zájmu projeveného odbornou veřejností i s ohledem na současnou situaci omezující osobní setkání jsme otevřeli podobné akce i odborné veřejnosti v podobě webinářů, abychom dali možnost zapojit se do diskuse většímu množství odborníků.

Chceme tak společně hledat větší porozumění tomu, jak se mohou jednotlivé profese zapojit do péče o rodinu při perinatální ztrátě, jak na sebe jejich péče navazuje a jak spolu mohou spolupracovat.

Upozornění

Cesta domů na webinářích sdílí prostor k otevřené diskuzi odborníků s veřejností. Názory zde představené jsou osobními názory mluvčích a nevyjadřují stanovisko Cesty domů.

Registrovat se

Vaše údaje
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru newsletteru (pokud ho neodebíráte)
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů