V srpnu a v září nabízíme setkání Klubu Podvečer

K poslání Cesty domů patří nejen péče o nevyléčitelně nemocné, na které nezapomínáme, ale také starost o ty, kteří pečovali. Rádi bychom vám proto nabídli možnost společného setkání s těmi, kteří se podobně jako vy vyrovnávají se ztrátou svého blízkého a srdečně vás zveme na setkání do Klubu Podvečer.

Kdy?
9. 9. 2021 16:00
Setkání pozůstalých

Na setkání Klubu Podvečer můžete přijít, poslouchat i vyprávět o tom, jak to bylo a jak to nyní je. Je to chvíle, kdy se můžete podělit o své pocity s těmi, kteří prožívají podobnou zkušenost jako vy. Vzájemné sdílení s druhými vám může přinést úlevu a pomoc v tomto nelehkém období. Může vám pomoci při hledání a nalézání dalších cest životem. Nebo můžete jen sdílet, jak vám je. Můžete ale i mlčet, nikdo vás nebude do ničeho nutit. Tematicky mohou být setkání inspirována tématy, jako je vzpomínání, smiřování, odpuštění nebo zastavení se.

Schází se obvykle mezi 4 až 8 účastníky a setkání trvá 2 hodiny. Zveme obvykle po dvou měsících po ztrátě blízkého, ale je možné po domluvě výjimečně přijít i dříve. Máme čas pro vás, na vaše starosti, trápení i radosti – v Poradně, nebo v kontaktu s pracovníkem, který byl u vás v rodině. Obojí na adrese Heleny Kočvarové 1, Praha 4.

Kdy a kde se Klub Podvečer koná?

  • ve čtvrtek 5. srpna 2021, 16:00 – 18:00
  • ve čtvrtek 9. září 2021, 16:00 – 18:00

Setkání se bude konat v prostorách Cesty domů podle aktuálních epidemiologických opatření. Uskuteční se v Cestě domů, Heleny Kočvarové 1, Praha 4. Přijít můžete na kterékoliv z nich.

Jak se přihlásit?

Dejte nám prosím svoji účast předem vědět na email podvecer@cestadomu.cz.

Těšíme se na setkání.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů