Benefiční představení v Dejvickém divadle

VYPRODÁNO – Děkujeme!

Kdy?
6. 4. 2022 19:30
Vzkříšení v Dejvickém divadle_foto Hynek Glos

Benefiční představení Vzkříšení v Dejvickém divadle je VYPRODÁNO.
Děkujeme všem, kdo si koupili vstupenky a těšíme se na setkání.


Zveme vás na představení Vzkříšení, které herci Dejvického divadla odehrají pro Cestu domů ve středu 6. dubna 2022 od 19.30.

Vzkříšení je příběhem o lásce a pochybnostech a pokud se skutečně stal tak, jak je popisován, je tím nejneuvěřitelnějším příběhem, jaký mohli jeho aktéři zažít… Jaká je pravděpodobnost, že se opravdu mohl odehrát? A mohlo by se to stát v reálném životě? Je to opravdu jen absurdní shoda náhod v určitém čase na určitém místě nebo to, co vnímáme jako náhodu, je ve skutečnosti záměr a náhoda neexistuje? A jak vnímat různá znamení, která se v našem životě objevují?

Hrají: Jana Holcová, Martha Issová / Veronika Khek Kubařová, Zdeňka Žádníková, Hynek Čermák, Matěj Hádek / Vladimír Polívka, Václav Neužil, Pavel Šimčík, Ivan Trojan

Za roli Andrewa Maxwella získal Ivan Trojan Cenu Divadelních novin v kategorii herecký výkon sezony bez ohledu na žánry, Vzkříšení získalo dvě nominace na Cenu divadelní kritiky, a to v kategoriích Inscenace roku a Nejlepší poprvé uvedená česká hra.

Hru napsal Daniel Majling přímo pro Dejvické divadlo pod pseudonymem Daniel Doubt.

Cena vstupenky je 2 500 Kč. Sezení v hledišti bude volné.

Veškerý výtěžek z benefičního představení využijeme na přímé služby pro rodiny, které s naší pomocí pečují o své blízké umírající.

Vloni jsme se postarali o 680 dospělých a 7 dětských pacientů domácího hospice a ambulance paliativní a podpůrné péče, kteří si přáli zemřít doma.

Přes polovinu ročního rozpočtu Cesty domů tvoří dary od dárců, jako jste vy. Děkujeme vám!

Děkujeme Dejvickému divadlu za laskavou podporu.

Fotogalerie z představení Vzkříšení.
Autorem fotek je Hynek Glos pro Dejvické divadlo.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů