Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:44. Ota Janeček Černovláska a Dívka s ptáčkem Katalogové číslo: 553 Vyvolávací cena: 1 600 Kč Rok vzniku: 1983 Technika: suchá jehla, č. 19/20 a suchá jehla, č. 13/20 2 díla, rámováno, signováno vpravo dole, rozměry: 1. dílo 7 x 15 cm, 2. dílo 8 x 15 cm Sdílejte na: