Online aukce
Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:44.

Ota Janeček

Černovláska a Dívka s ptáčkem

Katalogové číslo: 553
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Rok vzniku: 1983
Technika: suchá jehla, č. 19/20 a suchá jehla, č. 13/20

2 díla, rámováno, signováno vpravo dole,
rozměry: 1. dílo 7 x 15 cm, 2. dílo 8 x 15 cm