Jiří Stach
Bez názvu
Katalogové číslo: 552
Vyvolávací/prodejní cena: 2 500 Kč
Rok vzniku: nedatováno
Technika: digitální tisk, č. 1/10
Rozměry: 40 × 35 cm
Rozměry: 40 × 35 cm
signováno vpravo dole
Mám zájem