Poaukční prodej
Toto dílo je k dispozici za vyvolávací cenu.

Jiří Stach

Bez názvu

Katalogové číslo: 552
Vyvolávací/prodejní cena: 2 500 Kč
Rok vzniku: nedatováno
Technika: digitální tisk, č. 1/10
Rozměry: 40 × 35 cm

signováno vpravo dole

Mám zájem