Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:32. Igor Hlavinka Pouť krkonošská Katalogové číslo: 547 Vyvolávací cena: 2 500 Kč Rok vzniku: 2020 Technika: akryl a olej na papíru Rozměry: 30 × 21 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: