Online aukce
Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:28.

Martin Libecajt

Žába a magnetofon

Katalogové číslo: 545
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Rok vzniku: 2023
Technika: akryl na sololitu
Rozměry: 37 × 49 cm

rámováno, signováno vpravo dole