Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:28. Martin Libecajt Žába a magnetofon Katalogové číslo: 545 Vyvolávací cena: 3 500 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: akryl na sololitu Rozměry: 37 × 49 cm rámováno, signováno vpravo dole Sdílejte na: