Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:14. Ivana Lomová Vzhůru Katalogové číslo: 538 Vyvolávací cena: 3 000 Kč Rok vzniku: 2005 Technika: litografie, č. 11/105 Rozměry: 21 × 30 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: