Online aukce
Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:14.

Ivana Lomová

Vzhůru

Katalogové číslo: 538
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Rok vzniku: 2005
Technika: litografie, č. 11/105
Rozměry: 21 × 30 cm

signováno vpravo dole