Online aukce
Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:08.

Cyril Bouda

V biografu

Katalogové číslo: 535
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Rok vzniku: 1926
Technika: litografie, č. 5/15
Rozměry: 30 × 41 cm

rámováno, signováno vpravo dole