Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:08. Cyril Bouda V biografu Katalogové číslo: 535 Vyvolávací cena: 5 000 Kč Rok vzniku: 1926 Technika: litografie, č. 5/15 Rozměry: 30 × 41 cm rámováno, signováno vpravo dole Sdílejte na: