Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 20:04. Barbara Šalamounová Osud Katalogové číslo: 533 Vyvolávací cena: 3 000 Kč Rok vzniku: 1994 Technika: litografie, č. 43/50 Rozměry: 23 × 30 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: