Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:32. Alžběta Skálová Modré šaty Katalogové číslo: 517 Vyvolávací cena: 3 500 Kč Rok vzniku: 2008 Technika: akvarel a pastel na papíru Rozměry: 21 × 26 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: