Čestmír Suška
Mahagon
Katalogové číslo: 515
Vyvolávací/prodejní cena: 9 000 Kč
Rok vzniku: 2018
Technika: litografie, č. 17/50
Rozměry: 35 × 32 cm
Rozměry: 35 × 32 cm
signováno vpravo dole
Mám zájem