Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:26. Michal Škapa Atom Katalogové číslo: 514 Vyvolávací cena: 3 000 Kč Rok vzniku: 2023 Technika: litografie, č. 42/45 Rozměry: 38 × 49 cm signováno vpravo dole Sdílejte na: