Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:24. Ludmila Jiřincová PF 1977 Katalogové číslo: 513 Vyvolávací cena: 700 Kč Rok vzniku: 1976 Technika: litografie, nečíslováno Rozměry: 19 × 14 cm rámováno, signováno vpravo dole Sdílejte na: