Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:20. Boris Jirků Okno naděje - REZERVOVÁNO Katalogové číslo: 511 Vyvolávací cena: 40 000 Kč Rok vzniku: 2017 Technika: olej na kartonu Rozměry: 40 × 55 cm rámováno, signováno vpravo dole Sdílejte na: