Online aukce
Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:18.

Karel Demel

J. A. Komenský: Labyrint

Katalogové číslo: 510
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Rok vzniku: 2004
Technika: suchá jehla, č. 10/130
Rozměry: 30 × 16 cm

rámováno, signováno vpravo dole