Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:18. Karel Demel J. A. Komenský: Labyrint Katalogové číslo: 510 Vyvolávací cena: 5 500 Kč Rok vzniku: 2004 Technika: suchá jehla, č. 10/130 Rozměry: 30 × 16 cm rámováno, signováno vpravo dole Sdílejte na: