Poaukční prodej
Toto dílo je k dispozici za vyvolávací cenu.

Jan Wiliam Drnek

Talking Glass, Dotek

Katalogové číslo: 509
Vyvolávací/prodejní cena: 8 000 Kč
Rok vzniku: 2010
Technika: pigmentovaný tisk s vysokou životností, kašírování na KAPA Mount, laminace
Rozměry: 68 × 94 cm

rámováno, signováno vzadu

Mám zájem