Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:04. Eva Natus-Šalamounová DAAT – Poznání Katalogové číslo: 503 Vyvolávací cena: 5 000 Kč Rok vzniku: 2005-2006 Technika: litografie, č. 39/40 Rozměry: 54 × 43 cm signováno uprostřed Sdílejte na: