Online aukce
Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:04.

Eva Natus-Šalamounová

DAAT – Poznání

Katalogové číslo: 503
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Rok vzniku: 2005-2006
Technika: litografie, č. 39/40
Rozměry: 54 × 43 cm

signováno uprostřed