Online aukce Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:02. Adriana Skálová Pohled na Kolokhitia Katalogové číslo: 502 Vyvolávací cena: 3 500 Kč Rok vzniku: 2014 Technika: akvarel Rozměry: 30 × 40 cm signováno vzadu Sdílejte na: