Online aukce
Dražba tohoto díla končí 23. 10. 2023 přesně v 19:02.

Adriana Skálová

Pohled na Kolokhitia

Katalogové číslo: 502
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Rok vzniku: 2014
Technika: akvarel
Rozměry: 30 × 40 cm

signováno vzadu