Sálová aukce Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Marek Meduna Lamic Stateatha Katalogové číslo: 075 Vyvolávací cena: 22 000 Kč Rok vzniku: 2012 Technika: akryl a olej na plátně Rozměry: 50 × 38 cm signováno vzadu Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague. Sdílejte na: