Sálová aukce
Dražba tohoto díla proběhne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.

Marek Meduna

Lamic Stateatha

Katalogové číslo: 075
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Rok vzniku: 2012
Technika: akryl a olej na plátně
Rozměry: 50 × 38 cm

signováno vzadu

Dílo bude draženo v sálové aukci dne 2. 11. 2023 v hotelu Hilton Prague.