Zveme do nového obchodu na Břevnově

V pondělí 10. května znovu otevíráme oba naše dobročinné obchody. Obchod v Bělohorské ulici v Praze 6 představujeme v nových prostorách v domě č. 74 s velkorysými interiéry.

Dobročinný obchod Cesta domů na adrese Bělohorská 74, Praha 6

Sortiment nového obchodu tvoří kromě bazarového zboží designové papírnictví a knihy z produkce našeho nakladatelství. Součástí je i oddělení dětského sortimentu v podobě „domečku“ s okénkem a hračkami. Především děti také zaujme originální pohyblivý papírový objekt ve výloze – origami kolotoč, který pro obchod navrhla a vytvořila výtvarnice Adriana Skálová.

Na každého, kdo do konce května obchod v Bělohorské ulici navštíví a nakoupí nad 400 Kč, čeká komiksový knižní dárek.

Lidé do našich obchodů přicházejí většinou pro radost nebo se starostí. My sice radost neprodáváme a starosti nevykupujeme, ale z dlouhé historie našich obchodů víme, že tahle výměna u nás často probíhá.Anna Kačabová, vedoucí osvěty, Cesta domů

Obchod v Praze 6 je jeden ze dvou dobročinných obchodů, které Cesta domů provozuje. Druhý již dvanáct let vítá své zákazníky v Bubenské ulici v Praze 7. Obchody jsou místem prodeje darovaného zboží (oblečení, nádobí, domácí potřeby; často z pozůstalostí), knižní produkce nakladatelství Cesta domů (knihy pro děti, dospělé, ale i odbornější texty, vše na téma lidského života a jeho konečnosti), originální papírenské zboží, které si získalo mezi zákazníky velkou oblibu, a mnoho dalších věcí. Chod obchodů zajišťují z velké části dobrovolníci. Z prodeje zboží financuje Cesta domů svou další činnost.

Otevírací doba obou obchodů je pondělí–pátek 10–18 hodin.

Darované věci přijímáme v obou obchodech ve středu v čase 11–14 hodin a ve čtvrtek 14–16 hodin. Přijímáme pouze nepoškozené, kvalitní, znovu prodejné předměty a oblečení, seznam naleznete v letáku.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů