Zpráva za rok 2021

Zveřejňujeme naši Zprávu za rok 2021, letos ve výtvarném pojetí ilustrátora Jakuba Bachoríka.

Vydávání tiskovin bylo od začátku součástí Cesty domů, dnes máme vlastní nakladatelství s více než deseti publikacemi ročně, z nichž nemalá část je určena dětem – a především při jejich tvorbě potkáváme inspirativní a citlivé ilustrátory, kteří dokáží neotřele zachytit děj i atmosféru textu; loni se tak podařilo při spolupráci s mladým výtvarníkem Jakubem Bachoríkem, který doprovodil příběh inspirovaný skutečnými událostmi z pera Marky Míkové Kluk v ohni a získal nominaci na cenu Czech Grand Design.

Právě Jakuba Bachoríka jsme oslovili ke spolupráci na naší Zprávě za rok 2021, s myšlenkou pokračovat v loni započaté linii Zpráv provázených ilustracemi. Byla to spolupráce milá a zajímavá, mladý ilustrátor se tématu konce života nezalekl, načerpal atmosféru našich služeb a z výsledku máme velkou radost.

Přijměte tedy pozvání k listování, čtení i prohlížení malé „knížky“, díky níž se dozvíte, co všechno se v roce 2021 v Cestě domů událo.

Mgr. Ruth Šormová
ředitelka

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů