Webinář: Role porodní asistentky u perinatální ztráty

Zveme vás na webinář určený lékařům, zdravotním sestrám, porodním asistentkám, dulám, pracovníkům center provázení, pracovníkům perinatálních hospiců a dalším odborníkům, kteří se během své praxe setkávají s perinatální ztrátou.

Kdy?
21. 6. 2021 16:00

Webinář nabízí možnost zamyslet se nad rolí porodní asistentky při poskytování péče o rodiče při perinatální ztrátě a všemi momenty, v nichž může být péče porodní asistentky užitečná. Dále definuje časovou osu, kam je možné její péči zařadit. Součástí webináře budou kazuistiky z praxe. Přednášet bude porodní asistentka Bc. Kateřina Hrubá, členka expertního týmu projektu „Začít znovu“, která externě spolupracovala s porodnicemi v Rakovníku a Chebu.

Kateřina Hrubá je maminkou dvou dětí, které zemřely v těhotenství ve 24. tt a 31. tt. Jejich odchod ji motivoval ke studiu oboru Porodní asistentka, při kterém se začala věnovat tématu, jak v České republice změnit přístup k rodinám zasaženým perinatální ztrátou. Doprovází rodiče při perinatální ztrátě a snaží se zajistit, aby si z této těžké životní zkušenosti odnesli co nejméně traumat a vyšli z ní posíleni do dalšího života. Momentálně je na mateřské dovolené.

Termín: 21. 6. 2021, 16:00–18:00
Cena: Díky podpoře nadačního fondu Abakus a Magistrátu hlavního města Prahy je účast možná zdarma.

Možnost přihlásit se na kurz byla ukončena.

Upozornění

Cesta domů na webinářích sdílí prostor k otevřené diskuzi odborníků s veřejností. Názory zde představené jsou osobními názory mluvčích a nevyjadřují stanovisko Cesty domů.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů