Webinář pro zdravotníky: Léčba symptomů u pacientů s ALS

Jak silní se cítíte v léčbě symptomů pokročilého onemocnění? Získejte zdroje informací a kontaktů, které Vám dají pocit jistoty v péči o paliativní pacienty. Tentokrát se zaměříme na pacienty s amyotrofickou laterální sklerózou. Webinář je určený praktickým lékařům či dalším zdravotníkům, kteří se s pacienty s ALS setkávají.

Kdy?
25. 4. 2024 16:00

MUDr. Jana Milerová pracuje jako psychiatr pro pacienty, kteří onemocní amyotrofickou laterální sklerózou, již od stanovení jejich diagnózy. V rámci organizace ALSA pomáhá nemocným a jejich rodinám, aby byl jejich život s touto závažnou nemocí co nejkvalitnější.

Budeme mluvit o tom, co nemocné nejvíce trápí a jakým rozhodnutím nejčastěji čelí i o tom, jaké služby mají k dispozici a jakou podporu potřebují. Zároveň se dotkneme závěru života těchto pacientů, pokud se rozhodnou dožít doma. Na několika kazuistikách se podělíme o zkušenosti s péčí o konkrétní rodiny, které byly v péči domácího hospice Cesta domů.

Webinář je akreditován u ČLK. Účastník získá 2 kredity.

Termín: 25. 4. 2024, 16:00–17:30
Přednášející: MUDr. Jana Milerová, MUDr. Katarína Vlčková
Kapacita: neomezená
Cena: 350 Kč (nevratný poplatek)
Po připsání platby zašleme všem registrovaným účastníkům link se vstupem do aplikace Zoom k online účasti na webináři. Do 14 dnů od jeho uskutečnění pak zašleme odkaz na video záznam, který umožní zhlédnutí webináře i zpětně, a to po dobu 2 měsíců.

Mohly by Vás také zajímat naše další webináře určený pro lékaře Symptomy terminální fáze životaVýživa v terminální fázi onemocnění (květen 2024) a Dříve vyslovené přání (červen 2024).

Registrovat se

Vaše údaje
Údaje k platbě
Fakturační údaje fyzická osoba
Fakturační údaje právnická osoba
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Pokud jste lékař/ka a chcete za kurz získat kredity, uveďte nám zde své evidenční číslo lékaře.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru Newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na email, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z.ú. Podmínky zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů