Webinář pro lékaře: Komunikace v paliativní péči

Zveme vás na webinář určený praktickým lékařům a všem, kteří při své práci přicházejí do kontaktu s nevyléčitelně nemocnými pacienty.

Kdy?
8. 2. 2021 16:00

V rámci webináře budou představeny důležité komunikační situace, které v paliativní péči nevyhnutelně nastávají: rozhovor o závažné diagnóze, o cílech léčby a plánu paliativní péče, o nepříznivé prognóze, o umírání a smrti, o (ne)využití KPR a jiných život prodlužujících léčebných metod a podobně. Posluchačům nabídneme srozumitelný a přehledný „návod“, jak se v komunikaci zlepšovat, a jaké metody a postupy využít, aby nemocní dostali potřebné informace – a to formou, která pro ně bude co nejméně traumatizující.

Přednáší primářka domácího hospice Cesta domů MUDr. Irena Závadová.

Termín: 8. 2. 2021 (16.00–18.00)

Účast na webináři je díky podpoře Magistrátu hlavního města Prahy zdarma, na webinář je třeba se přihlásit (formulář níže).

Registrovat se na webinář

Vaše údaje
Vaše profese a motivace
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru Newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše.
Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů