Webinář: Poslední chvíle, aneb když se tělo zastavuje a duše ho opouští

Zveme na webinář určený pro praktické lékaře.

Kdy?
9. 11. 2020 17:00

Ve webináři se zaměříme na úplný závěr života pacientů v domácím prostředí: ve chvíli, kdy umírají relativně klidně anebo příliš rychle na to, aby se dočkali péče multidisciplinárního týmu mobilního hospice. Praktický lékař je pak ten jediný odborník, na kterého se rodina může obrátit a probrat s ním možné nejistoty a obavy. Největší oporou pro ně můžete být ve chvíli, kdy budete o krok napřed, proberete s nimi a připravíte je na to, co může přijít, co můžou nebo naopak nemusí dělat.

Přeskočíme teorii symptomů a ponoříme se do role průvodců těch, kteří pečují o své blízké až do příchodu smrti. Budeme se věnovat také době kolem úmrtí pacienta, a jak můžete být oporou pečujícím bezprostředně po úmrtí a v čase truchlení. 

Kurz proběhne v online podobě a je třeba se na něj přihlásit prostřednictvím formuláře níže.

Termín: 9. 11. 2020 17.00–19.00
Přednášející: MUDr. Katarína Vlčková

Účast je díky podpoře Magistrátu hlavního města Praha zdarma.

Přihlásit se na webinář

Jaké údaje shromažďujeme a jak s nimi nakládáme? Více o tom, jak využíváme a chráníme osobní údaje, se dozvíte v našich zásadách.

Vaše údaje
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše.
Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů