Webinář: Perinatální paliativní péče z pohledu lékaře

Zveme vás na webinář určený lékařům, porodníkům, gynekologům, porodním asistentkám, dulám, pracovníkům center provázení, pracovníkům perinatálních hospiců a dalším odborníkům, kteří se během své praxe setkávají s perinatální ztrátou.

Kdy?
15. 2. 2021 16:00
Perinatální péče

Webinář „Perinatální paliativní péče z pohledu lékaře“ se dotkne úskalí praktické implementace perinatální paliativní péče do systému jednoho z největších perinatologických center v České republice. Součástí přednášky bude i představení několika kazuistik.

Webinář přednese MUDr. Zuzana Staníčková, lékařka novorozeneckého oddělení a rizikové ambulance Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze, Podolí (ÚPMD), kde v roce 2020 založila Podpůrný a paliativní tým. Vede projekt rozvoje perinatální paliativní péče v ÚPMD podporovaný grantem Spolu až do konce Nadačního fondu ABAKUS. Věnuje se komunikaci a vzdělávání zdravotníků v perinatální paliativní péči a v následné péči o dětské pacienty se závažnou perinatální anamnézou.

Termín: 15. 2. 2021 (16.00–18.00)

Účast na webináři je díky podpoře Magistrátu hlavního města Prahy zdarma, možnost registrace byla ukončena.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů