Webinář: Paliativní péče v domovech pro seniory (rozšíření komunikace a nástroje sebepéče)

Zveme vás ke sledování webináře určeného pro pečovatele v nehospicových zařízeních.

Kdy?
25. 3. 2021 14:00

Nabízíme kurz pro sociální pracovníky, pečovatelky a další pracovníky v přímé péči v domovech pro seniory, domovech s pečovatelskou službou nebo se zvláštním režimem. Budeme se věnovat tématům: smysl a význam paliativní péče, formy paliativní péče, potřeby umírajících, jejich rodin a profesionálů či co dělat a naopak nedělat u lůžka umírajícího. Více se tentokrát zaměříme na zásady dobré komunikace a nástroje sebepéče.

Termín: 25. 3. 2021, 14.00–17.00
Přednášející: Mgr. Tereza Lepešková, sociální pracovnice, vedoucí internetové poradny a lektorka dobrovolnického výcviku
Cena: 300 Kč (nevratný poplatek, v případě neúčasti není možné nárokovat zpět)

Webinář je realizován díky podpoře MPSV.

Na webinář je potřeba se přihlásit prostřednictvím níže přiloženého formuláře

Upozornění

Cesta domů na webinářích sdílí prostor k otevřené diskuzi odborníků s veřejností. Názory zde představené jsou osobními názory mluvčích a nevyjadřují stanovisko Cesty domů.

Registrovat se

Jaké údaje shromažďujeme a jak s nimi nakládáme? Více o tom, jak využíváme a chráníme osobní údaje, se dozvíte v našich zásadách.

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystaven daňový doklad.
Vaše profese a motivace
Přihlášení k odběru Newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů