Webinář o etických dilematech v perinatální paliativní péči

Zveme vás na webinář pro zdravotníky, sociální pracovníky i psychoterapeuty o etických dilematech a výzvách v péči o ještě nenarozené děti či novorozence s předpokládanou krátkou životní prognózou.

Kdy?
14. 12. 2020 16:00

Naším záměrem je podívat se více z blízka na situace, kdy je rodičům doporučeno ukončit těhotenství ze zdravotních důvodů nebo limitovat intenzivní péči a poskytovat perinatální paliativní péči.

Seminář povede etik docent MUDr. Jiří Šimek, CSc.

Termín: 14. 12. 2020 (16.00–18.00)

Účast na webináři je díky podpoře Magistrátu hlavního města Prahy zdarma, na webinář je třeba se přihlásit (formulář níže). Webinář pořádá Cesta domů, Heleny Kočvarové 1, Praha 4, 140 00.

Registrovat se na webinář

Jaké údaje shromažďujeme a jak s nimi nakládáme? Více o tom, jak využíváme a chráníme osobní údaje, se dozvíte v našich zásadách.

Vaše údaje
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše.
Po odeslání žádosti zkontrolujte svoji e-mailovou schránku.
Pokud v ní najdete automatické potvrzení o tom, že jsme žádost přijali, není třeba formulář vyplňovat a odesílat znovu, i když se na této stránce objeví chybová hláška.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů