Webinář ke knize Obejmi svou smrtelnost

Jaké jsou cesty k tomu, abychom na konci života žili tak, jak si přejeme, a aby nám v tom nijak nebránila v dobré víře nastolená medicínská péče, o kterou nestojíme a která nám může dokonce škodit.

Kdy?
2. 11. 2021 16:00

Medicína má v dnešní době obrovské možnosti. Není to ale tak dávno, kdy tomu bylo jinak. S tím souvisí mnoho nelehkých rozhodnutí, která lékaři často musejí udělat, na která ale možná nejsou ani oni, ani pacienti dostatečně připraveni.

Naše ochota rozmýšlet, přemýšlet a domýšlet za technologickými schopnostmi lékařství někdy značně kulhá. Jak s nimi udržet krok tak, abychom je smysluplně využili? Jak si poradit s fakty i nadějí? Jak rozlišit marnou léčbu od intenzivního pečování? Co je potřeba, aby lékař slyšel pacienta a aby pacient zaslechl jeho? Kde má lékař hledat inspiraci? Jaké knihy má číst a proč má poslouchat hudbu?

Webinář nabízí prostor ke společnému promýšlení zmíněných otázek v diskusi nad knihou Obejmi svou smrtelnost Lawrence J. Schneidermana, přemýšlivého a sečtělého lékaře.

Přednáší: Ak. mal. Martina Špinková, bývalá ředitelka a šéfredaktorka Cesty domů
Termín: 2. 11. 2021, 16.00–18.00
Cena: Díky podpoře grantu Ministerstva práce a sociálních věcí je účast možná zdarma.

Registrovat se

Upozorňujeme, že z této akce bude pořízen audio/video záznam, který může být následně uveřejněn a zpřístupněn na webových stránkách a sociálních sítích Cesty domů. Pořízený záznam může později sloužit také v propagaci dalších podobných vzdělávacích akcí Cesty domů.

Vaše údaje
Vaše motivace
Přihlášení k odběru Newsletteru
Posíláme informace o chystaných vzdělávacích akcích a upozornění na nově otevřené termíny registrací. Pokud zaškrtnete ano, budeme Vám je posílat na e-mail, který jste uvedli výše. Zaškrtnutím nám udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem odesílání newsletteru Cesta ke vzdělávání. Pokud již newsletter odebíráte, není třeba jeho odběr znovu potvrzovat.
Zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z.ú. Podmínky zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů