Výroční zpráva 2016

S právě dokončeným auditem hospodaření Cesty domů publikujeme také naši výroční zprávu za rok 2016.

Výroční zpráva 2016 Cesta domů

V loňském roce jsme si ve službách přímé péče stanovili cíl udržet jejich kapacitu a stabilizovat týmy, které ji poskytují. K tomu jsme vydali několik nových knih, pracovali na novém webu, uspořádali několik velkých akcí a získali významný mediální prostor pro téma smrti a umírání. Věnovali jsme se také vzdělávání, a to vlastních pracovníků, stejně jako sdílení našich znalostí a zkušeností s pracovníky jiných organizací. Realizovali jsme několik projektů s finanční podporou mnoha veřejných i soukromých institucí. Zejména jsme se ale těšili z vaší podpory.

Děkujeme vám.

Na výsledky naší práce za rok 2016 se můžete podrobně podívat ve výroční zprávě, kterou Vám předkládáme. Úplnou verzi včetně zprávy auditora a dalších příloh najdete v sekci Dokumenty.

Pokud preferujete čtení z papíru oproti čtení z obrazovky počítače, můžete požádat o zaslání výroční zprávy běžnou poštou na vaši adresu.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů