Tematický kazuistický seminář: Konfliktní vztahy v rodině umírajícího pacienta

Zveme na setkání zdravotníků, psychologů, poradců pro pozůstalé, sociálních pracovníků a dalších odborníků, kteří se během své praxe setkávají s řešením konfliktních vztahů v rodině umírajícího pacienta.

Kdy?
24. 3. 2023 9:30
Katarína Vlčková_Cesta domů

Setkání pro menší skupinu účastníků, na kterém bude dán prostor pro sdílení případů z paliativní, respektive hospicové praxe. Setkání neplánujeme jako vzdělávací ani jednoznačně supervizní. Cílem je poskytnout si vzájemně podporu, inspiraci, mít možnost předávat si zkušenosti a zejména nabídnout prostor pro nejistoty, povzdechy a otázky, zastavit se i nad tím, co se domníváme, že se nám nepovedlo.

Chceme se zaměřit na témata, která nás napadají nebo je slýcháme na vzdělávacích seminářích, přitom na ně nezbývá prostor ani čas. Tentokrát na téma konfliktních vztahů v rodinách umírajících pacientů. Cílem je otevírání a sdílení vlastních případů a zkušeností jednotlivých účastníků, přičemž předpokládáme, že každý účastník nabídne vlastní kazuistiku a společně z nich některé vybereme.

Termín: 24. 3. 2023 v čase 9.30 –⁠ 12.30 (kapacita kurzu naplněna, je možné se registrovat jako náhradník)
Místo konání: Vzdělávací centrum Cesty domů, Heleny Kočvarové 1, Praha 4 – Michle, 140 00
Seminářem provedou: Jindřiška Prokopová a Oldřich Hanibal, psychosociální pracovníci
Kapacita: min. 8 účastníků (max. 12)
Cena: 1 200 Kč
Podmínky – stornopoplatky: Při omluvě v době 5 a více pracovních dní před konáním kurzu vracíme 100 % z ceny kurzu. Při omluvě 4–2 pracovní dny před konáním kurzu vracíme 50 % z ceny kurzu. Při omluvě méně než 2 pracovní dny před konáním kurzu registrační poplatek nevracíme. V případě, že za sebe najdete náhradníka, napište nám – platbu zaevidujeme na něj. V případě opravdu závažných důvodů neúčasti nám prosím napište (vzdelavani@cestadomu.cz) – posoudíme, jak budeme postupovat právě ve Vašem případě.

Registrovat se jako náhradník

kapacita kurzu naplněna, je možné se registrovat jako náhradník

Vaše údaje
Údaje k platbě
Uveďte název, sídlo, IČO a DIČ organizace, na kterou má být vystavena faktura.
Vaše profese a motivace
Uveďte svou profesi / pozici v organizaci.
Co očekáváte? Co byste se chtěli především dozvědět? Pokuste se co nejpodrobněji specifikovat Vaše požadavky.
Přihlášení k odběru Newsletteru
Zpracování osobních údajů

Správcem osobních údajů je Cesta domů, z.ú. Podmínky zpracování osobních údajů najdete na této stránce.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů