Taneční představení pro Cestu domů

Pojďte s námi oslavit Světový den hospiců, tentokrát nejen hudbou, ale i tancem. Soubor VerTeDance v režii Jiřího Havelky a za živého doprovodu hudebníků Clarinet Factory pro nás zahraje představení Korekce v La Fabrice.

Kdy?
7. 10. 2020 20:00
Korekce_VerTeDance_foto Radek Holeš

Důležité informace

Uspořádání sálu pro toto představení je na sezení, maximální kapacita hlediště při plném obsazení je 220 osob. Platná vládní nařízení naše představení nezakazují a pevně věříme, že bude možné jej při dodržení hygienických opatření uskutečnit. Důležitou podporou pro snahu naší i vystupujících umělců představení realizovat je i zájem diváků o předprodej vstupenek. Pro aktuální informace o konání a průběhu představení nicméně sledujte web a Facebook Cesty domů.

Pojďme na chvíli zažít slast z nesvobody. Slast spoutání a určenosti, kde není pochyb. Kde vše, co se na maličké ploše odehraje, je výjimečné, křehké a drahocenné.

Co je nesvoboda víme, ale víme, co je to svoboda? Jak v ní najít klid? Čím to, že možnost neomezeného výběru paralyzuje naši schopnost se pro něco rozhodnout, něčemu uvěřit a skutečně se pro to nadchnout? Dosáhnout konkrétního cíle, který stojí v mlze tak blízko před námi. Ta únava z neustálého hledání cíle.

Skutečně povznášející představení tanečního divadla v každém ohledu. Dokonce může změnit náš pohled na svět. Duska Radosavljevic, Exeunt magazine

Během večera návštěvníkům představíme podzimní novinky nakladatelství Cesta domů a také nástěnný kalendář s fotografiemi známých osobností v jejich domovech DOMA 2021, který ve prospěch Cesty domů připravuje fotograf Štěpán Hon.

Vstupenky za 290 Kč jsou v předprodeji na webu www.lafabrika.cz a v pokladně divadla.
Koupí vstupenky přispějete na poskytování mobilní specializované paliativní péče nad rozsah péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění, včetně vzdělávání a výzkumu v paliativní péči v rámci komplexního paliativního centra v Praze.

Koupit vstupenky

Přijďte podpořit myšlenku paliativního hnutí, těšíme se na vás!

Bohaté a výrazné, plné humoru a městské elegance. Lucy Ribchester, Fest Magazine

Režie: Jiří Havelka
Choreografie a tanec: Veronika Knytlová/Marta Trpišovská, Tereza Ondrová/Soňa Ferienčíková, Martina Hajdyla Lacová/Helena Arenbergerová, Karolína Hejnová/Sára Arnsteinová, Robo Nižník, Jaro Ondruš/Rado Piovarči, Petr Opavský/Michael Vodenka
Scéna a kostýmy: Dáda Němeček
Světelný design: Katarína Ďuricová
Hudba: Clarinet Factory živě

Ocenění: Herald Angel Award (Edinburgh Fringe, 2015), nominace na Total Theatre Award (Edinburgh Fringe, 2015), Audience Award (BE Festivalu Birmingham, 2015) MESS Festival Award (BE Festivalu Birmingham, 2015), Česká divadelní DNA 2016 za výjimečný počin na poli nového divadla, Taneční inscenace roku 2014, Cena Divadelních novin 2014, Cena za nejlepší light design 2014

Upozornění: v představení je použit stroboskop

Akce se koná s finanční podporou Magistrátu hl. m. Prahy. Děkujeme za podporu kulturnímu centru La Fabrika, bnt attorneys-at-law a společnosti Kolektory Praha. Koproducentem inscenace je divadlo PONEC.

Fotogalerie

Děkujeme

Akce se koná s finanční podporou Magistrátu hl. m. Prahy. Děkujeme za podporu kulturnímu centru La Fabrika, bnt attorneys-at-law a společnosti Kolektory Praha. Koproducentem inscenace je divadlo PONEC.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů