Setkání v Zahradách pod Pražským hradem

Společenský večer pro dárce a příznivce Cesty domů se vloni uskutečnil v Ledeburské zahradě.

Kdy?
30. 5. 2017 18:00
Ledeburská zahrada

Tradiční společenský večer, pořádaný jako poděkování dárcům a příznivcům Cesty domů a připravovaný jejími zaměstnanci a dobrovolníky, se uskutečnil v úterý 30. května 2017 od 18 hodin v Zahradách pod Pražským hradem. Během večera měli hosté možnost potkat pracovníky Cesty domů, ochutnat občerstvení a potěšit se poslechem Prague Cello Quartet. Celý večer si také mohli prohlédnout novinky z nakladatelství, koupit si něco z našeho dobročinného obchodu nebo lístky do bohaté tomboly.

Hlavním místem pro naše setkání byla Ledeburská zahrada. Ačkoli počasí se během odpoledních příprav a v průběhu samotné akce proměnilo z dusivého horka v letní večer provázený několika bouřkami, hosté neztratili náladu a během večera odcházeli i na skupinové prohlídky ostatních zahrad. V nich je provázely paní Milada Racková, Petra Kocourková, Eva Bartůšková, Silvie Typnerová a Soňa Procházková, kterým děkujeme za jejich fundovaný výklad a účast při organizování akce.

Velké poděkování patří Národnímu památkovému ústavu a jeho pracovníkům za vstřícnost, se kterou nám umožnili setkání uspořádat. Pohoštění nachystal a menu připravil pan Michal Růžek a bistro Empras. Víno vybral a dodal pan Miroslav Sedláček a Víno MaM. Oběma patří také velké díky za pomoc při plánování akce. Nealkoholické nápoje nám laskavě věnovala společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. Kávu věnovala a kávovar nám zapůjčila Fair & Bio pražírna. Čajové pečivo a dort s logem Cesty domů darovala Erhartova cukrárna, společnost Brazzale Moravia a.s. věnovala sýry. Jiří Dluhoš ze společnosti Eko-plasty.cz nám za zvýhodněných podmínek poskytl jednorázové biologicky rozložitelné nádobí, stany za vstřícných podmínek zapůjčila společnost Base gang a další inventář firma NFCP rental equipment. Děkujeme!

Děkujeme také všem hostům a věříme, že v zahradách strávili příjemný večer. Těšíme se na další setkání s vámi!

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie pořízené během večera v Zahradách pod Pražským hradem. Jejich autorkou je Daniela Dahlien Neumanová.

Předměty do tomboly nám laskavě věnovaly společnosti:

add egg
ALBI Česká republika
Ambiente
Akari Skirts
ARRIVA TRANSPORT ČESKÁ REPUBLIKA
Coulours of Ostrava
Dara Bags
Divadlo Kalich
Divadlo Na Fidlovačce
Divadlo Na Jezerce
Divadlo na Vinohradech
Divadlo Na zábradlí
DOX – Centrum současného umění
Ema má mísu
ESPRIT – Retail Fashion
FUGU
Galerie Kubista – Statistrade
GOLD PRALINES
Hugo chodí bos
Home Kitchen
HVT Interiéry
Chefparade
Jatka 78
J.O.D.Dvořákovi
Klub pánů z Ponožkovic
Kravaťák
Lazy Eye
LEKIN
Letní Letná
mammacoffee
MEDAC
Meetfactory
Národní divadlo
Olympus Czech Group
PLAYBAG
PORTÁL
Pražský kulinářský institut
Rohlik.cz
RYOR
Space4kids
Starbucks Coffee
Studio DVA
Švandovo divadlo
The Prague Concert Co.
UrbanWood
Vanda a Valerie
Víno MaM
Yves Rocher
Zátiší Catering Group
ZOO Praha

Děkujeme!

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů