Setkání dárců a příznivců Cesty domů

Ve středu 12. 6. 2019 proběhlo setkání dárců a příznívců Cesty domů v barokní Vrtbovské zahradě.

Kdy?
12. 6. 2019

Večer připravili zaměstnanci a dobrovolníci Cesty domů jako poděkování našim dárcům a příznivcům. Každý rok se na tento večer velmi těšíme a je to pro nás cenná příležitost ke vzájemnému bližšímu poznání. Během večera se mohli hosté občerstvit, poslouchat hudební vystoupení Prague Cello Quartet, dražit voucher na zapůjčení vozu MINI Cooper nebo si prohlédnout a koupit naše knihy a oblíbenou papírenskou produkci. Zúčastnit se mohli také komentované prohlídky zahrady, které prováděly paní Milada Racková a Silvie Typnerová, jimž velmi děkujeme.

Poděkování patří firmě CASUS Direct Mail a.s. a jejím pracovníkům za vstřícnost, se kterou nám umožnili akci zorganizovat v krásném prostředí Vrtbovské zahrady. Děkujeme panu Michalu Růžkovi a bistru Empras a panu Miroslavu Sedláčkovi a Vínu MaM, kteří připravili jídlo a víno. Nealkoholické nápoje věnovala společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o., dort Erhartova cukrárna. Kávu připravoval pan Jan Machovec. Děkujeme firmě BMW & MINI RENOCAR, a.s., která laskavě věnovala voucher na zapůjčení vozu. Nádobí dodala se slevou firma EKO-plasty.cz. Stoly za vstřícných podmínek zapůjčila NFCP rental equipment s.r.o.

Děkujeme!

Fotky na akci pořídila Daniela Dahlien Neumanová.

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů