Redesign stránek Vzpomínky

Připravili jsme novou podobu stránky Vzpomínky.

Stránka Vzpomínky nabízí možnost vytvořit virtuální pomník blízkým zemřelým a veřejně sdílet vzpomínky na ně. Po 6 letech od poslední větší úpravy tohoto webu jsme přichystali jeho novou podobu, důstojnější a technicky i výtvarně přívětivější. Proměně jsme v uplynulém roce věnovali velikou péči.

Naším záměrem bylo, aby nová vizuální podoba stránek byla důstojnější a zároveň výtvarně zajímavější. Celkové výtvarné řešení a také svíce namalovala akademická malířka a zakladatelka Cesty domů Martina Špinková. Květiny jsou dílem akademické malířky Adriany Skálové, která s Cestou domů putuje od jejího založení zdaleka ne jen jako malířka a ilustrátorka, ale mj. jako dobrovolnice v rodinách pacientů nebo v dobročinných obchodech. Oběma děkujeme!

Na nové stránky byly přeneseny všechny pomníky a vzpomínky ze stránek původních. Stránky také zachovávají všechny funkce původního portálu, přidávají ale i několik dalších, například možnost propojení příbuzných pomníků nebo připomínku výročí. Technickou stránku redesignu zaštítila firma VIZUS.CZ. Děkujeme.

Adriana Skálová - akvarelové květiny pro stránku Vzpomínky
Martina Špinková - akvarelový podkres pro stránku Vzpomínky

Všechno důležité vám pošleme

Jednou měsíčně rozesíláme Kaleidoskop – souhrn všeho zajímavého dění kolem Cesty domů. Přihlaste se k odběru a nic vám neuteče.
Archiv Kaleidoskopů a Vzdělávacích newsletterů